To do list (6.x-1.3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Priority
af: Prioriteit

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: All
af: Alle

en: Navigation
af: Navigasie

en: Finished
af: Voltooi
