To do list (6.x-1.3) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Name
ast: Nome

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Help
ast: Aida

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: All
ast: Too

en: Medium
ast: Mediu

en: Details
ast: Detalles

en: Navigation
ast: Navegación

en: Finished
ast: Completáu
