To do list (6.x-1.3) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Name
az: Ad

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Help
az: Dəstək

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: All
az: Hammısı

en: Medium
az: Orta

en: Details
az: Detallar

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş

en: Dates
az: Tarixlər
