To do list (6.x-1.3) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Priority
ca: Prioritat

en: Name
ca: Nom

en: Node ID
ca: ID del node

en: Help
ca: Ajuda

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: week
ca: setmana

en: Assigned to
ca: Assignat a

en: All
ca: Tot

en: Display links
ca: Mostra els enllaços

en: Medium
ca: Mitjana

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Details
ca: Detalls

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Navigation
ca: Navegació

en: Undefined
ca: Sense definir

en: day
ca: dia

en: month
ca: mes

en: year
ca: any

en: Buttons
ca: Botons

en: Finished
ca: Fi

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: PHP date
ca: date de PHP

en: Immediate
ca: Immediat

en: Add users
ca: Afegeix usuaris
