To do list (6.x-1.3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།
