To do list (6.x-1.3) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Name
eo: Nomo

en: Help
eo: Helpo

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: All
eo: Ĉiuj

en: Medium
eo: Medio

en: Details
eo: Detaloj

en: Navigation
eo: Navigado

en: Undefined
eo: Nedifinita

en: Finished
eo: Finita
