To do list (6.x-1.3) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Priority
fa: اولویت

en: Name
fa: نام

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Help
fa: راهنما

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: week
fa: هفته

en: Assigned to
fa: منسوب به

en: All
fa: همه

en: Display links
fa: نمایش پیوندها

en: Medium
fa: متوسط

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: Details
fa: جزئیات

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Undefined
fa: تعریف نشده

en: day
fa: روز

en: month
fa: ماه

en: year
fa: سال

en: Finished
fa: پایان

en: Started
fa: شروع‌شده در

en: Dates
fa: تاریخ‌ها

en: Add users
fa: افزودن کاربران
