To do list (6.x-1.3) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: All
gu: બધા

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Details
gu: વિગતો

en: Undefined
gu: અનિર્ધારિત

en: Finished
gu: પૂર્ણ થયું

en: Dates
gu: તારીખો
