To do list (6.x-1.3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: All
ka: ყველა

en: Display links
ka: ბმულების ჩვენება

en: Medium
ka: საშუალო

en: Details
ka: დეტალები

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Finished
ka: დასრულებულია

en: Dates
ka: თარიღები
