To do list (6.x-1.3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Name
ml: പേര്

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Help
ml: സഹായം

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Undefined
ml: നിര്‍വചിക്കപ്പെടാത്തത്

en: Finished
ml: പൂര്‍ത്തിയായി
