To do list (6.x-1.3) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Name
mr: नाव

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Help
mr: मदत

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: week
mr: आठवडा

en: All
mr: सर्व

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Undefined
mr: अव्याख्यात
