To do list (6.x-1.3) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Name
my: အမည်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ

en: day
my: နေ့

en: month
my: လ

en: year
my: နှစ်

en: Finished
my: ပြီးပါပြီ။
