To do list (6.x-1.3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Help
ne: सहयोग

en: All
ne: सबै

en: Medium
ne: माध्यम

en: Details
ne: विस्तृत

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Undefined
ne: अपरिभाषित
