To do list (6.x-1.3) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Priority
oc: Prioritat

en: Name
oc: Nom

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Help
oc: Ajuda

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: week
oc: setmana

en: All
oc: Tot

en: Display links
oc: Afichar los ligams

en: Medium
oc: Mejan

en: Details
oc: Detalhs

en: Start date
oc: Data de començament

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Undefined
oc: Indefinit

en: day
oc: jorn

en: month
oc: mes

en: year
oc: an

en: Buttons
oc: Botons

en: Finished
oc: Fin de l'installacion
