To do list (6.x-1.3) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Priority
pl: Priorytet

en: Name
pl: Nazwa

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Help
pl: Pomoc

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: week
pl: Tydzień

en: Assigned to
pl: Przydzielone do

en: All
pl: Wszystko

en: Display links
pl: Wyświetlaj odnośniki

en: Medium
pl: Średnie

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: Details
pl: Szczegóły

en: Start date
pl: Data początkowa

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Undefined
pl: Niezdefiniowany

en: day
pl: dzień

en: month
pl: miesiąc

en: year
pl: rok

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Finished
pl: Ukończono

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Dates
pl: Daty

en: Immediate
pl: Natychmiast

en: Add users
pl: Dodaj użytkowników

en: In Progress
pl: W trakcie

en: Not Started
pl: Nie rozpoczęte

en: Deadline
pl: Ostateczny termin
