To do list (6.x-1.3) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: All
ps: ټول

en: Medium
ps: منځنى

en: Details
ps: سپړنې

en: Navigation
ps: چليدنه

en: day
ps: ورځ

en: month
ps: میاشت

en: year
ps: کال

en: Buttons
ps: تڼیګانې
