To do list (6.x-1.3) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Name
te: పేరు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Help
te: సహాయం

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: week
te: వారం

en: All
te: అన్నీ

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Details
te: వివరాలు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Help link
te: సహాయపు లంకె

en: day
te: రోజు

en: month
te: నెల

en: year
te: సంవత్సరం

en: Finished
te: పూర్తయింది

en: Dates
te: తేదీలు
