To do list (6.x-1.3) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Priority
tr: Öncelik

en: Name
tr: İsim

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Help
tr: Yardım

en: High
tr: Yüksek

en: Low
tr: Düşük

en: week
tr: hafta

en: Assigned to
tr: Atandığı kişi

en: All
tr: Tümü

en: Display links
tr: Bağlantıları göster

en: Medium
tr: Orta

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Number of items to display
tr: Gösterilecek öğe sayısı

en: Undefined
tr: Tanımsız

en: day
tr: gün

en: month
tr: ay

en: year
tr: yıl

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Finished
tr: Tamamlandı

en: Cancelled
tr: İptal

en: Started
tr: Başladı

en: Dates
tr: Tarihler

en: PHP date
tr: PHP tarihi

en: In Progress
tr: Devam Etmekte
