To do list (6.x-1.4) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Name
am: ስም

en: Help
am: እርዳታ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Undefined
am: ያልተገለጸ
