To do list (6.x-1.4) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Priority
cs: Priorita

en: Name
cs: Jméno

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Help
cs: Nápověda

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: week
cs: týden

en: All
cs: Vše

en: Display links
cs: Zobrazit odkazy

en: Medium
cs: Střední

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: Details
cs: Detaily

en: Start date
cs: Datum začátku

en: Navigation
cs: Navigace

en: Undefined
cs: Nedefinováno

en: day
cs: den

en: month
cs: měsíc

en: year
cs: rok

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Finished
cs: Hotovo

en: Cancelled
cs: Stronováno

en: Started
cs: Zahájeno

en: Dates
cs: Data

en: PHP date
cs: PHP datum

en: Immediate
cs: okamžité

en: In Progress
cs: Probíhá
