To do list (6.x-1.4) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Name
hi: नाम

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: Help
hi: मदद

en: High
hi: उच्च

en: Low
hi: निचला

en: week
hi: सप्ताह

en: All
hi: सभी

en: Display links
hi: लिंक प्रदर्शित करें

en: Medium
hi: माध्यम

en: Start Date
hi: आरंभ तारीख

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Undefined
hi: अपरिभाषित

en: day
hi: दिन

en: month
hi: माह

en: year
hi: वर्ष

en: Buttons
hi: बटन

en: Finished
hi: संपूर्ण
