To do list (6.x-1.4) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Priority
hr: Prioritet

en: Name
hr: Naziv

en: Help
hr: Pomoć

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: All
hr: Svi

en: Medium
hr: Srednji

en: Start Date
hr: Od datuma

en: Details
hr: Detalji

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Undefined
hr: Neodređeno

en: Finished
hr: Završeno

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: Started
hr: Započeto

en: Dates
hr: Datumi
