To do list (6.x-1.4) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Priority
hu: Fontosság

en: Name
hu: Név

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Help
hu: Súgó

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: week
hu: hét

en: Assigned to
hu: Felelős

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: All
hu: Mind

en: Display links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: Medium
hu: Közepes

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: Details
hu: Részletek

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Number of items to display
hu: Megjelenítendő elemek száma

en: Undefined
hu: Meghatározatlan

en: day
hu: nap

en: month
hu: hónap

en: year
hu: év

en: Buttons
hu: Gombok

en: Finished
hu: Kész

en: Cancelled
hu: Visszavonva

en: Started
hu: Indult

en: Dates
hu: Dátumok

en: PHP date
hu: PHP dátum

en: Assignment
hu: Hozzárendelés

en: Immediate
hu: Azonnal

en: This will override any other link you have set.
hu: Ez felülír bármilyen beállított hivatkozást.

en: Add users
hu: Új felhasználók hozzáadása

en: Link this field to its node
hu: A mező hivatkozzon a tartalomra

en: In Progress
hu: Folyamatban

en: Not Started
hu: Nincs elkezdve

en: Vid
hu: Változat azonosító

en: Deadline
hu: Határidő

en: Only me
hu: Csak saját

en: Assigned user
hu: Hozzárendelt felhasználó
