To do list (6.x-1.4) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Name
jv: Jeneng

en: Node ID
jv: ID Node

en: Help
jv: Pitulungan

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: All
jv: Kabèh

en: Display links
jv: Tudhuhna pranala

en: Medium
jv: Sedheng

en: Details
jv: Lengkapé

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: Finished
jv: Wis rampung

en: Dates
jv: Tanggal
