To do list (6.x-1.4) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟದ

en: Date Format
kn: ದಿನಾಂಕ ವಿನ್ಯಾಸ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Undefined
kn: ವಿವರಿಸದೆ ಇರುವ

en: day
kn: ದಿನ

en: Finished
kn: ಮುಗಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Cancelled
kn: ರದ್ದುಗೊಂಡಿದೆ

en: Started
kn: ಆರಂಭಿಸಲಾಗಿದೆ

en: In Progress
kn: ಪ್ರಗತಿಯಲ್ಲಿದೆ

en: Not Started
kn: ಆರಂಭಗೊಂಡಿಲ್ಲ

en: Urgent
kn: ತುರ್ತು
