To do list (6.x-1.4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Medium
mg: Antonony

en: Navigation
mg: Fitondrana
