To do list (6.x-1.4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: All
sq: Të gjitha

en: Medium
sq: Mesatar

en: Details
sq: Hollësi

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Finished
sq: Përfundoi
