To do list (6.x-1.4) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Priority
sv: Prioritet

en: Name
sv: Namn

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Help
sv: Hjälp

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: week
sv: vecka

en: Assigned to
sv: Tilldelad till

en: All
sv: Alla

en: Display links
sv: Visa länkar

en: Medium
sv: Mellan

en: Start Date
sv: Startdatum

en: Details
sv: Detaljer

en: Start date
sv: Startdatum

en: Navigation
sv: Navigering

en: Undefined
sv: Ej definierad

en: day
sv: dag

en: month
sv: månad

en: year
sv: år

en: Buttons
sv: Knappar

en: Finished
sv: Avslutat

en: Cancelled
sv: Avbokad

en: Started
sv: Startade

en: Dates
sv: Datum

en: PHP date
sv: PHP datum

en: Assignment
sv: Uppdrag

en: Immediate
sv: Omedelbar

en: This will override any other link you have set.
sv: Detta kommer att åsidosätta alla andra länkar som du har angett.

en: Add users
sv: Lägg till användare

en: Link this field to its node
sv: Länka detta fält till dess nod

en: In Progress
sv: Pågående

en: Urgent
sv: Brådskande
