To do list (6.x-1.5) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Name
bo: མིང

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Display links
bo: སྦྲེལ་ཐག་མངོན་པ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Finished
bo: ལེགས་གྲུབ་བྱུང་བ།

en: Dates
bo: ཚེས་གྲངས

en: This will override any other link you have set.
bo: འདིས་ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་གཞན་བརྗེ་ངེས།

en: Add users
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན།
