To do list (6.x-1.5) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Name
el: Όνομα

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Help
el: Βοήθεια

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: week
el: εβδομάδα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: All
el: Όλες

en: Display links
el: Εμφάνιση συνδέσμων

en: Medium
el: Μέσο

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Undefined
el: Απροσδιόριστο

en: day
el: ημέρα

en: month
el: μήνας

en: year
el: έτος

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: Dates
el: Ημερομηνίες

en: PHP date
el: Ημερομηνία PHP

en: This will override any other link you have set.
el: Αυτό θα παρακάμψει κάθε άλλο σύνδεσμο που έχετε ορίσει.
