To do list (6.x-1.5) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Help
fil: Tulong

en: High
fil: Mataas

en: Low
fil: Mababa

en: All
fil: Lahat

en: Medium
fil: Katamtaman

en: Navigation
fil: Paglalayag

en: Finished
fil: Tapos na
