To do list (6.x-1.5) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Name
gl: Nome

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Help
gl: Axuda

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: week
gl: semana

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: All
gl: Todo

en: Display links
gl: Amosar ligazóns

en: Medium
gl: Medio

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Details
gl: Detalles

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: Navigation
gl: Navegación

en: Undefined
gl: Sen definir

en: day
gl: día

en: month
gl: mes

en: year
gl: ano

en: Buttons
gl: Botóns

en: Finished
gl: Finalizado

en: Dates
gl: Datas

en: PHP date
gl: Data PHP

en: This will override any other link you have set.
gl: Esto sobrescribirá calquer outro enlace que teña establecido.

en: Add users
gl: Engadir usuarios

en: Link this field to its node
gl: Liga este campo a este nodo
