To do list (6.x-1.5) - en to id translation catalogue (23 entries)

en: Title
id: Judul

en: Priority
id: Prioritas

en: Name
id: Nama

en: Node ID
id: ID Node

en: Help
id: Bantuan

en: High
id: Tinggi

en: Low
id: Rendah

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: All
id: Semua

en: Display links
id: Tampilkan tautan

en: Medium
id: Sedang

en: Start Date
id: Tanggal Mulai

en: Details
id: Rincian

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: Navigation
id: Navigasi

en: Undefined
id: Tak didefiniskan

en: day
id: hari

en: month
id: bulan

en: year
id: tahun

en: Buttons
id: Tombol

en: Finished
id: Selesai

en: Dates
id: Tanggal

en: This will override any other link you have set.
id: Ini akan membatalkan tautan lain yang telah Anda tetapkan.
