To do list (6.x-1.5) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Priority
ja: 優先度

en: Name
ja: 名前

en: Node ID
ja: ノードID

en: Help
ja: ヘルプ

en: High
ja: 高い

en: Low
ja: 低い

en: week
ja: 週

en: Unknown
ja: 不明

en: Date Format
ja: 日付フォーマット

en: All
ja: すべて

en: Display links
ja: リンクを表示

en: Medium
ja: 中程度

en: Start Date
ja: 開始日

en: Details
ja: 詳細

en: Start date
ja: 開始日

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Undefined
ja: 未定義

en: day
ja: 日

en: month
ja: 月

en: year
ja: 年

en: Buttons
ja: ボタン

en: Finished
ja: 完了

en: Started
ja: 開始済

en: Dates
ja: 日付

en: PHP date
ja: PHPのdate関数

en: Immediate
ja: 今すぐ

en: This will override any other link you have set.
ja: 他に設定したリンクがあれば、それによって上書きされます。

en: Add users
ja: ユーザーを追加

en: Link this field to its node
ja: このフィールドを関連するノードへリンク

en: In Progress
ja: 解答中

en: Not Started
ja: 開始待ち
