To do list (6.x-1.5) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Name
kk: Аты

en: Help
kk: Көмек

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: All
kk: Барлық

en: Medium
kk: Орташа

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Navigation
kk: Навигация

en: Finished
kk: Аяқталды
