To do list (6.x-1.5) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Name
mn: Нэр

en: Help
mn: Тусламж

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: All
mn: Бүгд

en: Display links
mn: Холбоосуудыг харуул

en: Medium
mn: Дундаж

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Finished
mn: Дууссан
