To do list (6.x-1.5) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Name
nn: Namn

en: Help
nn: Hjelp

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: All
nn: Alle

en: Start Date
nn: Startdato

en: Details
nn: Detaljar

en: Navigation
nn: Navigering

en: day
nn: dag

en: month
nn: månad

en: year
nn: år

en: Finished
nn: Ferdig

en: Add users
nn: Legg til brukarar
