To do list (6.x-1.5) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: All
se: Buot

en: Finished
se: Geargan

en: In Progress
se: Bargamin
