To do list (6.x-1.5) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Name
sl: Ime

en: Help
sl: Pomoč

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Unknown
sl: Neznan

en: All
sl: Vsi

en: Medium
sl: Srednja

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Finished
sl: Končano

en: Dates
sl: Datumi
