To do list (6.x-1.3) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Priority
et: Tähtsus

en: Name
et: Nimi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Help
et: Abi

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: week
et: nädal

en: Assigned to
et: Määratud

en: All
et: Kõik

en: Medium
et: Keskmine

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Details
et: Üksikasjad

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Navigation
et: Menüü

en: Undefined
et: Defineerimata

en: day
et: päev

en: month
et: kuu

en: year
et: aasta

en: Buttons
et: Nupud

en: Finished
et: Valmis

en: Dates
et: Kuupäevad
