To do list (6.x-1.3) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Name
eu: Izena

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Help
eu: Laguntza

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: All
eu: Guztiak

en: Medium
eu: Ertaina

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Undefined
eu: Zehaztu gabe

en: day
eu: egun

en: month
eu: hilabete

en: year
eu: urtea

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Finished
eu: Amaituta

en: Started
eu: Hasita

en: Dates
eu: Datak

en: Only me
eu: Nik soilik
