To do list (6.x-1.5) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Name
hy: Անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: Undefined
hy: Չսահմանված

en: Finished
hy: Ավարտված է
