To do list (6.x-1.3) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Priority
is: Forgangur

en: Name
is: Nafn

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Help
is: Hjálp

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: week
is: vika

en: Assigned to
is: Úthlutað til

en: All
is: Allt

en: Display links
is: Birta hlekki

en: Medium
is: Miðlungs

en: Details
is: Nánar

en: Start date
is: Hefst þann:

en: Undefined
is: Óskilgreint

en: day
is: dagur

en: month
is: mánuður

en: year
is: ár

en: Finished
is: Lokið

en: Dates
is: Dagsetningar
