To do list (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Help
lt: Pagalba

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Assigned to
lt: Priskirta

en: All
lt: Visi

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Details
lt: Išsamiai

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Started
lt: Pradėta

en: Dates
lt: Datos

en: PHP date
lt: PHP data

en: Immediate
lt: Tuoj pat

en: Add users
lt: Pridėti narius
