To do list (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Name
lv: Nosaukums

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Help
lv: Palīdzība

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: week
lv: nedēļa

en: Assigned to
lv: Piešķirts

en: All
lv: Visi

en: Medium
lv: Vidējs

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: day
lv: diena

en: month
lv: mēnesis

en: year
lv: gads

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Started
lv: Sākts

en: Dates
lv: Datumi

en: Add users
lv: Pievienot lietotājus
