To do list (6.x-1.3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Undefined
or: ଅନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ
