To do list (6.x-1.4) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Priority
sk: Priorita

en: Name
sk: Názov

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Help
sk: Pomoc

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Assigned to
sk: Pridelené používateľovi

en: All
sk: Všetky

en: Display links
sk: Zobraziť linky

en: Medium
sk: Stredná

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Start date
sk: Dátum od

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: day
sk: deň

en: Finished
sk: Ukončené

en: Started
sk: Začaté

en: Dates
sk: Dátumy

en: PHP date
sk: Dátum PHP

en: Add users
sk: Pridať používateľov
