To do list (6.x-1.5) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Priority
ur: ترجیح

en: Name
ur: نام

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Help
ur: مدد

en: High
ur: زیادہ

en: Low
ur: کم

en: Details
ur: تفصیلات

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: Undefined
ur: غیر واضح

en: Finished
ur: ختم شد
