Token (6.x-1.12) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ast: Asuntu

en: error
ast: fallu

en: Message
ast: Mensax

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: action
ast: Aición

en: The subject of the message.
ast: Asuntu pal mensaxe.

en: Comment ID
ast: ID del comentariu

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Anonymous
ast: Anónimu
