Token (6.x-1.12) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: error
bs: greška

en: Message
bs: Poruka

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Node type
bs: Tip noda

en: action
bs: akcija

en: Anonymous
bs: Anonimus
